В одній з колоній Хмельниччини в'язні вирішили бойкотувати тюремну їжу

СуспільствоВолодимир Пиріг, 30 листопада 20158570

Засуджені Замкової виправної колонії, що на Хмельниччині, оголосили голодування, повідомили в Управлінні Державної пенітенціарної служби (ДПтС) України у Хмельницькій області.

Як розповіли у відомстві, після проведення загального обшуку у Замковій виправній колонії № 58, працівники установи вилучили низку заборонених предметів, зокрема – мобільні телефони та наркотичну речовину, а також перекрили канали їх надходження.

«У зв’язку із цим низка засуджених, висловлюючи своє невдоволення, та цим самим шантажуючи адміністрацію виправного закладу, відмовились від вживання їжі у їдальні установи», – заявили в облуправлінні ДптС.

Як передає УНН, в перший день голодування (28 листопада) від вживання їжі у їдальні колонії відмовилося близько 80 засуджених. Станом на 30 листопада акцію протесту підтримують уже 40 засуджених. За інформацією прес-служби Управління ДПтС України у Хмельницькій області, ці засудженні харчуються продуктами, які отримують від рідних та знайомих в приміщенні камер.

На місці події постійно перебуває один із заступників управління. Загострення ситуації не відбувається. На думку працівників Замкової колонії, «така поведінка засуджених спрямована на те, щоб послабити режим їхнього утримання у місцях позбавлення волі. Проте, всі працівники колонії чітко дотримуються чинного Законодавства».

Замкова виправна колонія (№ 58) (м. Ізяслав) управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області – це колонія максимального рівня безпеки, де відбувають покарання чоловіки засуджені до довічного позбавлення волі, засуджені, яким смертну кару замінили певними строками позбавлення волі; засуджені за умисні тяжкі і особливо тяжкі злочини, засуджені, які скоїли злочини в період відбування покарання в УВП. Середньоспискова чисельність — 550 осіб. Сектор для осіб, засуджених до довічного позбавлення волі – 200.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук