В Олександрії на Кіровоградщині мер Львова розповів про стратегію розвитку міста

Там відбулася 19 зустріч Urban Talks

СуспільствоОрися Шиян, 26 вересня 20181510
В Олександрії на Кіровоградщині мер Львова розповів про стратегію розвитку міста
фото ЛМР
Команда має працювати на єдину мету - переконаний Андрій Садовий

26 вересня команда Львівської міськради на чолі з Андрієм Садовим відвідали місто Олександрію на Кіровоградщині, де відбулася чергова дискусія з серії Urban Talks. На зустрічі представники двох міст обмінялися досвідом. Міський голова Львова презентував успішні практики, реалізовані протягом останніх років, наголошуючи, що успішність міста залежить від правильної стратегії та якісної команди.

«Мій принцип — брати на роботу людей, які кращі, талановитіші та креативніші від мене. Ми часто залучаємо людей і з інших міст, за що мене іноді критикують. Але нам потрібні найкращі. Якісно сформована команда — це велика складова успіху. Інша частина — це правильно прописана мета, прокладений дороговказ. Зовнішні стратегії не працюють. Працює лише власний досвід, який ви самі випробували» , — сказав Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

В олександрійській серії Urban Talks розмовляли про архітектурне й стратегічне планування, створення бренду міста і розвиток конференц-туризму.

Додамо, Олександрія вже 19-те місто в межах проекту з поглиблення співпраці Urban Talks. Такі ж зустрічі відбулися в містах Рівне, Житомир, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Краматорськ, Слов’янськ, Запоріжжя, Маріуполь, Нікополь, Дніпро, Херсон, Миколаїв, Хмельницький, Черкаси та Кропивницький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук