У межах програми з обміну досвідом Urban Talks львівська делегація відвідала Кропивницький

СуспільствоОльга Гринько, 25 вересня 20181720
У Кропивницькому відбулася чергова зустріч у межах проекту Urban Talks

У вівторок, 25 вересня, у Кропивницькому відбулася чергова зустріч у межах проекту Urban Talks. Андрій Садовий, який розпочав зустріч, розповів місцевим мешканцям про найвдаліший досвід у напрямку розвитку Львова за останні 12 років. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Міський голова Андрій Садовий зізнався: у Кропивницькому — вперше, однак вважає це місто дуже перспективним та сповненим можливостей.

«Для мене Кропивницький є відкриттям, і я сьогодні маю винятково позитивні емоції: тут чудова атмосфера і хороші люди, а ще — багато можливостей для розвитку. Я би хотів бути максимально корисними для мешканців Кропивницького, які сьогодні зібрались на Urban Talks. Бажаю всім присутнім використати наш приїзд максимально, щоб отримати додаткову інформацію та новий драйв для розвитку свого міста. Адже кожен із нас є важливим», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, 12 років тому, коли він приступив до виконання обов’язків міського голови Львова, кожне з міст мало однакові стартові можливості. Однак не всім вдалось їх використати. Серед тодішніх причин успіху Львова, зокрема, мер виділяє якісно сформовану команду та правильно написану стратегію.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Без чіткого планування в усіх процесах досягти успіху дуже важко. Містам потрібно ставити перед собою лише амбітні цілі. Але поставити — цього мало. Треба їх чітко і послідовно виконувати. І ще одна важлива річ: стратегія працює лише тоді, коли її формує і втілює в життя одна і та ж команда людей», — наголосив мер Львова.

Опісля дискусію продовжив директор КУ «Інститут міста» Олександр Кобзарев, який наголосив на важливості правильного стратегічного планування. Виступом про комфортну для людей міську екосистему, а також перетворення міста на бренд, продовжив заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Міста, в першу чергу, — це люди. І якщо міста сьогодні й конкурують, то ця конкуренція — саме за людей. А щоб останні обирали ваше місто, потрібен базовий комфорт та змога реалізувати себе. Ну і, звісно ж, потрібно залучати мешканців до рішень, які тут приймають», — додав Андрій Москаленко.

Опісля він презентував слухачам кілька найвдаліших громадських просторів, які вдалося реалізувати у Львові впродовж останніх років.

Темою архітектурних конкурсів продовжив дискусію Мар’ян Кардаш, який працює в команді з головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським. А завершили дискусійний день у Кропивницькому доповіддю про конференц-туризм. Адже, як наголосив директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Андрій Павлів, ця відносно нова економіка приносить європейським містам орієнтовно в 4,5 рази більше прибутків, аніж відпочинковий туризм.

Захід відбувся у Креативному ІТ-просторі KOWO.

До слова, Кропивницький — це вже 18-те місто в межах проекту з налагодження співпраці Urban Talks. Йому передували міста Рівне, Житомир, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Краматорськ, Слов’янськ, Запоріжжя, Маріуполь, Нікополь, Дніпро, Херсон, Миколаїв та Хмельницький. На черзі — місто Олександрія Кіровоградської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук