В оздоровчих закладах Тернопілля прокуратура виявила порушення

29 липня 20116370

На Тернопільщині прокуратура області виявила факти неналежного нагляду за дотриманням санітарного та протиепідемічного законодавства в діяльності дитячих закладів оздоровлення. За наслідками перевірки внесено 8 приписів та подань, ініційовано питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності 21 посадовця, у тому числі – 17 працівників СЕС.

Зокрема, головний санітарний лікар одного з районів підписав акт прийому дитячого оздоровчого табору з площею приміщення житлової кімнати на одну дитину 3 кв. м. Проте, згідно з законодавством, площа має бути не менше 4 кв. м. Також з’ясовано, що в одному із приміщень дитячого оздоровчого закладу загальною площею 32 кв. м мешкає 12 вихованців, що є грубим порушенням законодавства.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області,  для усунення виявлених порушень, прокурор району вніс припис директору дитячого оздоровчого табору, а стосовно головного державного санітарного лікаря району винесено постанову про порушення дисциплінарного провадження.

Ще одне порушення прокуратура виявила в іншому районі при функціонуванні двотижневого наметового табору для лідерів громадської організації з числа дітей кризових соціальних категорій.

Організатори табору не мали усіх необхідних дозвільних документів. Відтак СЕС  винесла постанову про припинення експлуатації наметового табору, але не проконтролювала її виконання.

Із урахуванням зазначеного, прокурор району ініціював питання щодо притягнення головного державного санітарного лікаря району до дисциплінарної відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук