В Росії знову зірвався конкурс з вибору генпідрядника на будівництво залізниці до Криму

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 грудня 20164030

Терміни реалізації проекту залізничних підходів до Керченського моста в окупований Крим з Росії можуть перенести, повідомила російська газета «КоммерсантЪ».

Уже другий конкурс з вибору генпідрядника на будівництво залізничних підходів до моста зірвався через відсутність заявок. Йдеться про конкурс на розробку робочої документації та будівництво залізничних підходів до Керченського мосту. Ціна контракту – 16,9 млрд руб., термін виконання – листопад 2019 року. Була подана одна заявка від АТ «Залізниці Якутії», яка не пройшла кваліфікаційний відбір.

Якщо конкурс не відбудеться і в першому кварталі 2017 року, то для здачі проекту в термін будуть потрібні «адміністративні рішення», йдеться в публікації.

На початку року проект Керченського моста отримав позитивний висновок Головдержекспертизи РФ, на об’єкті почалися основні будівельно-монтажні роботи.

Загальна вартість проекту 228 млрд руб., генпідрядник – «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга, близького до президента Путіна.

Транспортний перехід через Керченську протоку спроектований у вигляді двох паралельних мостів. Відкриття автомобільного руху має відбутися в кінці 2018 року, залізничного – в 2019 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук