В Росії заборонили український файлообмінник EX.ua

ЕкономікаОльга Красько, 28 липня 201431300

Український файлообмінник EX.ua опинився в списку сайтів, заборонених  російським комітетом з нагляду. Причиною цьому послугувала відмова адміністрації прибрати з сайту переписку «кремлівських тролів».

Таке рішення комітету пов'язане з тим, що недавно російські адвокати з бюро «Качкін і партнери» попросили адміністрацію файлообмінника прибрати архів з листуванням співробітників компанії «Конкорд» і такого собі Ігоря Осадчого, повідомляє AIN.

У компанії «Юскутум», яка представляє інтереси EX.ua, пояснили, що у цьому архіві містяться листи, у яких спеціальній команді людей роз’яснювалось, як проводити інформаційну кампанію на YouTube, Facebook, Twitter і т.д

Після того, як представники EX.ua відмовилися видаляти архів, російські юристи в листуванні пригрозили тим, що сайт може бути заблокований на території РФ, оскільки «порушує норми російського законодавства».

За словами партнера «Юскутум» Дмитра Гадомського, немає сенсу видаляти весь архів через листи Осадчого, адже їх там всього кілька штук. Також він зауважив, що право на приватну переписку порушувала сама компанія «Конкорд».

«У ситуації, коли було порушено право на приватність листування тих, хто сам порушував право на приватність інших осіб, ми, очевидно, не могли виступити в ролі суду і заблокувати контент», – пояснив юрист.

Нагадаємо, у квітні список заборонених в РФ сайтів поповнив програмістський портал DOU.ua. 

Також у січні 2012 МВС відключило сайт Еx.ua за порушення прав інтелектуальної власності. Тоді в офісі компанії проводились обшуки, а власників ресурсу викликали на допити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук