В Україні хочуть заборонити Інтернет-магазини без офісів

Економіка15 лютого 20116

В Україні можуть заборонити дистанційну торгівлю без наявності офісного приміщення, в якому здійснюється оформлення документів купівлі-продажу товарів.

Така норма міститься в законопроекті "Про внутрішню торгівлю", який оприлюднено на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, - інформує Сегодня.

"Суб'єкт торговельної діяльності для здійснення дистанційної торгівлі повинен мати офісне приміщення, в якому відбувається оформлення документів з купівлі-продажу товарів. Донесення до покупця інформації про товари та умови договору купівлі-продажу дистанційної торгівлі здійснюється суб'єктом господарювання за допомогою каталогів, буклетів, проспектів, засобів зв'язку, поштового зв'язку, телебачення, радіо, інформаційних мереж, зокрема мережі Інтернет ", - сказано в тексті документа.

Законопроектом передбачається санкція за те, що дистанційна торгівля ведеться без офісного приміщення, у вигляді штрафу (сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 1700 грн).

Крім цього, пропонується заборонити фізичним особам-підприємцям здійснювати торговельну діяльність на торговій площі понад 200 кв м у магазинах.

Автори документа вважають, що прийняття закону України "Про внутрішню торгівлю" сприятиме впорядкуванню торговельної діяльності, забезпечення населення торговими площами до рівня європейських країн, створення умов для розвитку конкурентного середовища, залучення інвестицій, підвищення рівня торговельного обслуговування населення та захисту прав споживачів, координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що, у свою чергу, забезпечить збільшення суми надходжень до бюджету від галузі торгівлі.

Наразі проект проходить стадію громадського обговорення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук