В Україні лише 9 компаній мають дозволи на видобуток бурштину

Держгеонадра оприлюднила список ліцензованих компаній - видобувачів бурштину

Наразі в Україні є дев’ять суб'єктів, які мають спеціальні дозволи на користування надрами бурштину. Про це заявив начальник управління надрокористування та міжнародного співробітництва Державної служби геології та надр України Дмитро Абрамович, передає «Укрінформ».

«У нас на сьогодні є 9 компаній-власників спеціальних дозволів на користування надрами. Вони мають разом 18 ліцензій або спецдозволів на користування надрами», – зазначив Абрамович.

Він зауважив, що ця цифра є малою, адже в Україні наразі зареєстровано 5 тис. легальних ліцензованих користувачів надрами.

Абрамович додав, що легальними користувачами бурштину в Україні є КП «Волиньприродресурс», ТОВ «Компанія «Надра Галичини», ТОВ «Амбер Холдинг», ТОВ «Райт Солюшн», ДП «Бурштин України», ТОВ «РЕД.МЕТ», ТОВ «Центр «Сонячне ремесло», ТОВ «Інклюз-8», дочірнє підприємство «Укрбурштин» державної акціонерної компанії «Українські поліметали».

З названих підприємств спецдозволи на видобування бурштину мають три компанії, на геологічне вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою – п’ять, і одна компанія володіє спецдозволами на геологічне вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою та видобуванням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук