В Україні нарахували 150 тисяч фальшивих переселенців

Міністр соціальної політики розповів про зло

В Україні нарахували 150 тисяч фальшивих переселенців
фото QHA
Переселенці з Донбасу пікетують в центрі Львова, 18 лютого 2016

Міністерство соціальної політики за останні місяці призупинило виплати 150 тис. фальшивим вимушеним переселенцям, які насправді не переїжджали на постійне місце проживання з неконтрольованої на контрольовану Україною територію, повідомив міністр Павло Розенко.

«Тільки за останні місяці за поданням СБУ, інших правоохоронних органів, ми призупинили виплати понад 150 тисячам осіб», – написав Розенко на своїй сторінці у Facebook в п'ятницю, 19 лютого.

Міністр нагадав, що згідно з чинним законодавством, право на отримання соціальної допомоги мають тільки ті, хто переїхав і офіційно проживає на території, яка контролюється українською владою.

Він також зазначив, що йдеться не про скасування, а про призупинення виплат.

«Якщо надійде інформація від міграційної служби або сама людина звернеться в соцзахист з тим, що СБУ помилилася – ми відразу відновимо всі виплати», – написав Розенко.

Міністр соцполітики зазначив, що деякі чиновники видають фальшиві довідки і створюють організовані злочинні групи з розкрадання коштів бюджету, що виділяються на виплати вимушеним переселенцям.

Міністерство фінансів України у свою чергу повідомило, повідомило, що у четвер, 18 лютого Кабінет міністрів затвердив чотири постанови, які дозволять завершити створення нормативної бази для функціонування процесу верифікації соціальних виплат і пенсій. Мінфін створив аналітико-інформаційну систему електронної верифікації та моніторингу, яка допоможе виявити шахраїв і «мертві душі» серед одержувачів соцвиплат. Міністерство також повідомило, що зараз система працює в пілотному режимі і буде презентована найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук