В Україні офіційно запровадили День батька

Це свято відзначали в Україні й раніше, але офіційного статусу воно не мало

Кабінет міністрів України на своєму засіданні у середу, 8 травня, схвалив проект указу президента про встановлення Дня батька, який відзначатиметься в третю неділю червня.

В документі, який процитувала агенція «Інтерфакс-Україна», зазначається, що це рішення ухвалено для створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства та визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей.

Очікується, що реалізація документа сприятиме популяризації сімейного способу життя, формуванню відповідального батьківства та материнства.

Свято набуде статус офіційного після того, як президент підпише відповідний указ і він набуде чинності.

Зазначимо, що День батька в Україні відзначали й раніше, але офіційного статусу цей день не мав. Дотепер його відзначали як «всенародний день батька» у третю неділю вересня за пропозицією деяких міністерств, громадських і релігійних організацій. Громадські організації домагалися офіційного статусу для Дня батька з 2006 року.

Вперше День батька набув офіційного статусу у США в 1966 році, де його відзначали в третю неділю червня. Згодом в цю дату День батька почали відзначати й інші країни.

Нагадаємо, що в другу неділю травня щорічно в Україні відзначають день матері, а 15 травня в Україні є Днем сім’ї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук