В Україні почав роботу сайт ідентифікації сепаратистів

СуспільствоАндрій Стець, 24 серпня 20178050
Будь-хто може зайти на сайт і перевірити приналежність особи до антиукраїнської діяльності

Проект «Миротворець» запустив систему ідентифікації осіб, які причетні до антиукраїнської та антидержавної діяльності. Про це повідомив у Facebook народний депутат України, радним голови МВС Антон Геращенко.

За його словами, волонтери проекту «Миротворець» запустили Identigraf - систему автоматичного розпізнавання осіб, які посягнули на незалежність і територіальну цілісність України.

«Відтепер і назавжди, кожен може зайти на сайт і перевірити приналежність особи до антиукраїнської та антидержавної діяльності за її фотографією», – заявив Геращенко.

На сайті Identigraf зазначається, що користувачі системи діляться на три групи: авторизовані користувачі, VIP-користувачі і звичайні користувачі. Запити авторизованих і VIP-користувачів будуть обслуговуються позачергово в період з 06:01 до 24:00. Перейти на сайт можна за посиланням.

З системою зможуть працювати тільки громадяни, які перебувають на території України і користуються мобільним зв'язком українських операторів.

В свою чергу, кожен пересічний користувач має можливість здійснити три спроби розпізнавання за добу за допомогою мобільного пристрою.

Використання системи правоохоронними органами і силовими структурами України, спецслужбами країн-членів НАТО і країн-партнерів здійснюється на інших умовах, які не підлягають розголошенню.

Також наголошується, що 60% потужностей системи зарезервовано за співробітниками «Миротворця» і тими, для кого розпізнавання осіб – службова необхідність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук