Сайт «Миротворець» запустить онлайн-сервіс із розпізнавання облич сепаратистів

Сайт «Миротворець» запустить онлайн-сервіс із розпізнавання облич сепаратистів
фото умовне
На сайті "Миротворець" запрацює новий сервіс із розпізнавання облич терористів

З вересня на сайті «Миротворець» запрацює онлайн-проект під назвою Separator, який розпізнаватиме обличчя бойовиків та сепаратистів. Про це у п’ятницю, 28 липня, у Facebook повідомив народний депутат України, член колегії МВС Антон Геращенко.

«У перших числах вересня, команда проекту «Миротворець» запустить унікальний проект, який на сьогодні не має аналогів у світі. Проект з розпізнавання облич бойовиків, терористів та сепаратистів. Всіх тих, хто за призовом з Москви, підняв руку на Україну. Цей проект отримав назву Separator», – написав Антон Геращенко.

За його словами, проект Separator розроблений на американському програмному забезпеченні, що дозволяє за короткий час звірити «фото людини з сотнями тисяч фотографій з бази даних проекту».

Сайт «Миротворець» створений у 2014 році за ініціативи Атона Геращенка з та є інтернет-ресурсом Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України. Сайт фактично є відкритою базою особистих даних осіб, яких підозрюють у сепаратизмі чи будь-якй іншій діяльності, яка несе загрозу державності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук