В Україні потрібно відкривати приватні дитсадки, - Сергій Квіт

Браку місць у дитячих садках в Україні можна позбутись, лише відкриваючи нові дошкільні заклади, зокрема приватні. Про це сьогодні, 7 липня, у Львові зазначив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

«На сьогодні на всю Україну в нас 273 приватні садочки. І головна перешкода для їх відкриття – це ненормальні, я би сказав, санітарні вимоги. Я думаю, що ми найближчим часом змінимо ці вимоги. Тому що вони перевищують навіть ті стандарти, які є в Європі», – наголосив міністр.

«В Україні майже неможливо, дуже важко відкрити приватний садочок. Але, як правило, ці садочки хороші, ціни там не захмарні. І я думаю, це один із шляхів вирішення проблеми дошкільної освіти в Україні. Дитсадків має бути більше», – додав Сергій Квіт.

У Львові зараз працює п`ять приватних дитсадків, повідомила директор міського департаменту з гуманітарних питань Галина Слічна.

«Ці заклади працюють легально і мають відповідну ліцензію. Але зареєстровані вони були d попередні роки. Нині відкрити приватний дитсадок справді важко саме через складні вимоги щодо санітарного стану. Водночас ми знаємо про низку приватних дитячих закладів, які працюють в орендованих квартирах. Але чи мають ці заклади ліцензію – нам невідомо», – прокоментувала ситуацію у Львові Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук