В Україні прогнозують збільшення вартості інтернет-послуг

Зростання цін може початися з січня 2018 року

Ціни на широкосмуговий інтернет у найближчі місяці можуть підвищитися на 50% і більше. Про це в інтерв’ю виданню UBR розповів голова інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

«На скільки піднімати ціни на інтернет – кожен оператор визначає сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренцію тощо. Але впевнений, що ціни зростуть у найближчі півроку не менше ніж на 50%. Що, як на мене, вкрай мало. Тому ціни зростатимуть і надалі», – зазначив Олександр Федієнко.

Причиною підняття цін він називає те, що нині в Україні ціни на широкосмуговий інтернет вкрай низькі порівняно з іншими країнами Європи. Вони не відповідають зростанню курсу валют та інфляції, тому провайдери, щоб вижити і розвиватися, змушені підняти ціни.

«Крадіжки, пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи», – зауважив директор провайдера NetAssist Сергій Чумак.

При цьому до новорічних свят ціни піднімати, швидше за все, не будуть, оскільки це період знижок та комерційних пропозицій. Зростання цін може початися з 2018 року, в січні-лютому, вважає голова інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук