В Україні створять Координаційний центр з впровадження економічних реформ

Економіка23 червня 20101810

Президент України обіцяє сьогодні підписати закон про створення Координаційного центру з провадження економічних реформ, який очолить прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це сьогодні, 23 червня, під час відкритого засідання уряду заявив президент України Віктор Янукович.

"Співпраця Кабінету міністрів та Верховної Ради України повинна бути націлена на здійснення у 2010-2015 році реформ, спрямованих на вихід України з кризи та покращення добробуту населення. У зв’язку з цим повинна бути створена система, яка б контролювала здійснення цих реформ. З метою забезпечення ефективного, якісного провадження основних положень програми реформ я пропоную створити Координаційний центр з провадження економічних реформ, який очолить прем’єр-міністр України", - зазначив Віктор Янукович.

За словами Президента України Володимир Литвин стане співголовою Центру, щоб Верховна Рада була залучена до цього механізму: "Нам доведеться приймати багато законопроектів. Я сьогодні підпишу цей указ і ми створимо такий Координаційний центр, який буде контролювати здійснення реформ. Цей центр повинен забезпечити постійний моніторинг і взаємодію органів виконавчої влади, верховної ради з проведення реформ, здійснення контролю за дотриманням терміну реалізацій. Ця система повинна показати результат", - зазначив Віктор Янукович.

Віктор Янукович також наголосив, Координаційний центр повинен працювати в тісній взаємодії з робочими групами комітету економічних реформ. КЦ обов’язково треба залучати до своєї роботи вітчизняних вчених та іноземних вчених, які мають досвід реалізації цих реформ в різних куточках світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук