В Україні видали «Просту Конституцію» для дітей

В Україні з нагоди Дня Конституції видали «Просту Конституцію», призначену для дітей. Вона містить ілюстрації і веселі діалоги, повідомило видавництво «Основи», яке видало цю книгу.

«Це видання Конституції України з ілюстраціями, веселими діалогами та коментарями. У такому форматі ви точно не очікуєте побачити офіційний документ, але саме тому діти не зможуть відірвати від нього очей. “Просту Конституцію! діти гортатимуть, розглядатимуть ілюстрації, думатимуть над текстами і відтак зрозуміють правила, за якими живе наша держава», – сказано у повідомленні видавництва.

Фото Osnovy Publishing

Проект підтримав Офіс президента України, який розповсюджуватиме видання у школи та бібліотеки України. Над виданням, зокрема, працювали юристи і психологи.

Як повідомив Офіс президента, ідея створити видання Конституції України для наймолодших виникла торік, її підтримав президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Україна відзначає День Конституції 28 червня. У цей день в 1996 році Верховна Рада ухвалила основний закон незалежної України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук