В Україні зареєстрували найбільшу серед країн Європи кількість політичних партій

Проте чимало партій в Україні провадять діяльність лише на папері

В Україні зареєстровані 352 партії

Україна посідає перше місце в Європі за кількістю зареєстрованих політичних партій. Їх в країні 352. Про це заявив директор департаменту внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко, пише «Укрінформ».

За його словами, в Україні є 64 політичні партії, реєстрацію яких слід скасувати через недотримання вимоги про участь у парламентських та президентських виборах протягом десяти років.

«В контексті аналізу електоральної активності варто згадати статтю 24 Закону України «Про політичні партії». Там є вимога до політичної партії брати участь у виборах на загальнонаціональному рівні – народних депутатів і Президента протягом десяти років. Якщо вони не виконують цю вимогу, це є підставою для Мін'юсту звернутися до суду з поданням про анулювання. Нині ми нарахували 64 партії, реєстрацію яких варто було б скасувати», – сказав Петренко.

Петренко додав, що, наприклад, у Словаччині зареєстровано 56 партій, Румунії – 124, Молдові – 45, Росії – 77, Латвії – 73, Литві – 38. В Україні таких політичних сил є 352.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук