В Україні зросли закупівельні ціни на молоко

Володимир Балита, 23 квітня 201310781
В Україні зросли закупівельні ціни на молоко
фото p-p.com.ua

На 22 квітня закупівельні ціни на молоко у господарствах населення зросли на 18% порівняно з минулим роком. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, якого цитує прес-служба відомства.

За оперативною інформацією з регіонів, середня закупівельна ціна на молоко від господарств населення становить 2 554 гривні за тонну, що на 18% вище, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Як зазначають у прес-службі, від сільськогосподарських підприємств молоко закуповується в середньому за ціною 3 629 грн за тонну, що вище на 11%.

«Адміністративне регулювання закупівельних цін на молоко є лише тимчасовим заходом. Тому, аби отримати економічно обґрунтовану ціну на молоко, селяни мають підвищити його товарність, а також знайти оптимальні шляхи збуту. Досягти цього можна за рахунок розвитку сімейних ферм з використанням сучасних технологій, а також об’єднання в кооперативи, які сприятимуть реалізації виробленої продукції без посередників», – сказав Присяжнюк.

Водночас, міністр додав, що у сільгосппідприємствах ціни зросли на 11% та становлять 3,6 гривні за літр. Найвищі закупівельні ціни на молоко першого ґатунку сільськогосподарських підприємств спостерігаються у Донецькій області (4010 грн/т), Луганській (4000 грн/т), Харківській (4100 грн/т), найнижчі – у Запорізькій області – 3360 грн/т. Молоко другого ґатунку у населення закуповується за найвищою ціною в АР Крим (3250 грн/т), Донецькій (3000 грн/т) та Херсонській областях (3116 грн/т).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ivankiv Marta 23 квітня 2013, 19:46

  Наскільки я розумію, то тепер молоко подорожчає? Дивно, корови мабуть твітер Азірова не читають, бо ж він божився що молоко не порожчає. Боюсь, що ціни на продукти так і будут ьстрибати поки ми не почнемо запроваджувати антикризисну програму Петра Миколайовича.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук