В «Укрзалізниці» заявили, що жодних вантажів до Криму не перевозять

СуспільствоІрина Рєвунова, 22 вересня 20154920

«Укрзалізниця» не перевозить вантажі територією анексованого Криму. Вантажі перевозяться лише до контрольних пунктів в’їзду та виїзду із зазначеної території, що знаходяться на материковій частині України. Таку заяву сьогодні оприлюднили в прес-службі Укрзалізниці у відповідь на звинувачення у співпраці з підприємством «Кримський титан».

«Укрзалізниця» перевозить вантажі лише до контрольного пункту в’їзду на тимчасово окуповану територію України – станції Вадим у Херсонській області, контрольованій митниками та прикордонниками», – стверджують у прес-службі.

В «Укрзалізниці» наголошують, ПрАт «Кримський Титан» з березня 2015 року має іншу юридичну назву «Юкрейніан Кемікал Продактс» та зареєстроване в місті Києві. «Підприємство має власну під’їзну колію й для подачі вагонів та перетину адміністративної межі використовує власний локомотив після здійснення митного оформлення проходження прикордонного контролю», – мовиться в заяві.

Також в «Укрзалізниці» заявили, що «у своїй діяльності керуються виключно чинним законодавством України, не забезпечують перевезення вантажів на територію тимчасово окупованого Криму, а лише перевозять вантажі до пунктів, визначених законодавством».

Нагадаємо, колишній депутат Верховної Ради та колишній віце-прем'єр уряду Криму Андрій Сенченко звинуватив «Укрзалізницю» у співпраці з підприємством «Кримський титан». 

Активісти із неділі, 20 вересня, блокують Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук