В ЄС очікують від Ради внесення змін до Конституції України щодо децентралізації

В ЄС очікують від Ради внесення змін до Конституції України щодо децентралізації
Верховний представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні та єврокомісар з політики сусідства та розширення Йоганнес Ган

У Брюсселі очікують від України остаточного ухвалення конституційних змін щодо децентралізації. Про це у четвер, 2 червня, заявили верховний представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні та єврокомісар з європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган. Текст їхньої спільної заяви оприлюднено на сайті представництва ЄС в Україні.

У заяві Могеріні та Ган привітали ухвалення конституційних змін, які стосуються реформи судової системи, та запевнили у подальшій підтримці української влади з боку ЄС з метою досягнення конкретних результатів у короткі терміни.

«Ми сподіваємося, що це голосування надасть імпульс для ухвалення в остаточному читанні поправок до конституції щодо децентралізації та інших важливих реформ», – йдеться у спільній заяві Могеріні та Гана.

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада ухвалила зміни Конституції України в частині правосуддя, запропоновані президентом, та прийняла нову редакцію закону «Про судоустрій і статус суддів, на реалізацію цих змін».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук