ВАКС скасував заочний арешт Андрія Клюєва у справі про зловживання владою

На думку суду, Клюєв не перешкоджатиме подальшому розслідування щодо нього

Колишній перший віцепрем'єр-міністр часів Януковича Андрій Клюєв

Вищий антикорупційний суд скасував заочний арешт колишнього першого віцепрем'єр-міністра часів Януковича Андрія Клюєва. Про це йдеться у рішенні Апеляційної палати суду від 4 лютого.

Зазначається, що судді не побачили у матеріалах справи достатніх підстав провини Клюєва. Суд скасував рішення ВАКС про заочний арешт Клюєва від 3 січня 2020 року. Ця ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Судді дійшли висновку, що підозра Клюєву про вчинення кримінальних правопорушень є обґрунтованою тією мірою, щоб виправдати подальше розслідування або висунення звинувачення.

При цьому судді відзначають, в матеріалах судового провадження не містяться достатні підстави, які б вказували, що підозрюваний буде вживати заходів щодо знищення, приховування або спотворення будь-якої з речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального злочину, і перешкоджати іншим чином.

Клюєва також підозрюють в організації розгону студентів на Майдані 30 листопада 2013. На момент розстрілу протестувальників Клюєв очолював Адміністрацію президента Януковича.

З України він зник 28 лютого 2014 року, незважаючи на підозру в причетності до розгону мирної акції на Майдані

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук