Валерій Гелетей звільнився з посади начальника Управління державної охорони

Він заявив, що новий президент має формувати нову команду

Валерій Гелетей очолював УДО з 15 жовтня 2014 року

Начальник Управління державної охорони (УДО) Валерій Гелетей подав рапорт про звільнення з посади на ім’я президента України Володимира Зеленського.

«Прошу Вашого рішення щодо звільнення мене із посади начальника УДО України за власним бажанням», – сказано в тексті рапорту від 22 травня, скан-копію якого Гелетей оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Рапорт Валерія Гелетея на звільнення з посади голови УДО

Рапорт Валерія Гелетея на звільнення з посади голови УДО

Коментуючи подану заяву, начальник УДО зазначив, що пишається кожним своїм робочим днем у відомстві і подякував особовому складу.

«Разом з тим, розумію, що новообраний президент України повинен формувати свою власну команду. Для себе я вирішив, що напишу рапорт на звільнення після інавгурації, оскільки залишити свій підрозділ напередодні цієї важливої події було б безвідповідально», – зазначив Гелетей.

«Йдучи з поста керівника Управління державної охорони України, я буду продовжувати свою віддану службу Державі, Народу, Закону», – запевнив Гелетей.

Валерій Гелетей був призначений начальником УДО 15 жовтня 2014 року. Перед тим він понад три місяці очолював Міністерство оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук