Вам – живопис, мені – життя
Суспільство

Вам – живопис, мені – життя

34-річний художник з Івано-Франківська розпродує картини на аукціоні, щоб зібрати кошти на пересадку нирки

Володимир Рихліцький, 4 серпня 2015 3017 2
Михайло Тимчук на тлі власних картин

«Вам – живопис, мені – життя», – так називається благодійний аукціон для того, щоб зібрати кошти на операцію, яка врятує життя відомому художнику з Івано-Франківська Михайлові Тимчуку.

34-річний митець потребує трансплантації нирки. Таку операцію проводять в Україні, але її вартість складає 100 тис. грн. Для того, щоб зібрати необхідну суму, художник вирішив продавати свої картини через інтернет-аукціон.

 «Флокси» Михайла Тимчука

«Від народження я живу із однією ниркою, але зараз і вона відмовляється функціонувати. Брат погодився бути донором, тому операцію, яка дасть мені шанс жити, можна провести в Україні. Але все одно, її вартість залишається високою – 100 000 гривень. Все, що я можу вам запропонувати взамін – це купити мої картини. Тоді, вам залишається живопис, а мені – життя», – написав Михайло Тимчук на сторінці аукціону у Facebook.

Аукціон стартував 3 серпня. Початкова ціна кожної картини – 1000 грн. Робити ставки можна у коментарях під картиною. У кожному пості також є номер карткового рахунку, куди можна перерахувати кошти.

За словами художника, менш ніж за день уже вдалося зібрати понад 10 тис. грн. За картини люди зазвичай пропонують у декілька разів вищу ціну від її початкової вартості. Окрім того, кошти також просто так перераховують на рахунок художника.

 

«Нічний Львів» Михайла Тимчука

«А давайте, просто кожен внесе на карточку по 1 000 грн (це ж так реально!), і потрібна сума може назбиратися упродовж одного-двох днів! А ці чудові роботи нехай залишаються у цього талановитого митця. Навіть якщо мою пропозицію не підтримають, я за потребою душі зроблю це першою», – написала на сторінці аукціону львів’янка Оксана Фецич.

Михайло Тимчук

Михайло Тимчук народився на Івано-Франківщині. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника і вже з 2007 року проводить персональні виставки, які подорожують від Івано-Франківська до Києва. Активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставках, симпозіумі, є фіналістом конкурсу молодих художників «Новий український пейзаж» (Київ, 2012 р.).

Роботи Михайла виконані на папері чи полотні лаками, які насичують кольори, створюють відчуття руху фарби в просторі. Художник найчастіше зображує краєвиди, хоча є серед його доробку образи сакральної тематики. Облік ікони залишає класичним, а тіло декорує в етнічному напрямку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук