Вам цікаво, що буде з Насіровим далі? Мене цікавить інше

Митрополит Димитрій (Рудюк)
Митрополит ПЦУ, керуючий Львівсько-Сокальською єпархією

Друзі! Вам цікаво хто такий Насіров, чого він там зліг і знепритомнів, і що з ним буде далі? Чи він в такому стані може дати покази, чи не може їх дати? Мені, наприклад, як громадянину України, не цікаво. Натомість всі ЗМІ цими днями сурмлять і трублять. Через деякий час він постане перед фемідою, його відпустять і він втече за кордон. І саме виходячи з цього мені не цікаво. Бо знаєш наперед, що все буде йти за написаним сценарієм.

Але що мене цікавить? Що в нас з реформами? Що в нас з адміністративною реформою? Що там з укрупненням територій? Які є в нас механізми і альтернативи щодо енергоносіїв? Що буде далі з нашими дорогами? Що буде з нашим селом, землею, з нашими лісами, які нещадно вирубуються? Коли закінчиться війна і що треба зробити, щоб не гинули такі молоді хлопці? Чи є в нас якийсь насамкінець Державний Розум, і що буде з Україною?

На ці запитання конкретної відповіді до цього часу немає!!! Навіщо мені слухати про цього Насірова, я навіть вже не можу вловити, яку він посаду займав!!! Навіщо ми так змеркантилили і зантропологізували, знецінили та засмітили другорядним наше українське сьогодення?

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук