Вартість річної оренди землі на Львівщині зросла у семеро разів

ЕкономікаДар'я Буряченко, 30 червня 20155130

У Львівській області під час проведення земельного аукціону вартість земельної ділянки у Словітській сільській раді (Золочівський район) підвищилась з 27 до 200 тис. грн. Ціна зросла до 29% від нормативної грошової оцінки землі при встановленому законом мінімумі у 3%.

Практика проведення земельних аукціонів на Львівщині показує динаміку підвищення вартості земель та дозволяє залучати додаткові кошти до бюджетів усіх рівнів, інформують у прес-службі Держгеокадастру.

У червні 2015 року в результаті торгів право оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 133,3 гектара продали за 766 тис. грн при початковій вартості 169,4 тис. грн. Тобто річна орендна плата зросла більше, ніж у 4,5 рази. 
Землевпорядники Львівщини уклали з переможцями договір оренди на 14 років. В результаті, до місцевих бюджетів надійде понад 13 млн грн.

«Від початку 2015 року це вже четвертий земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. Динаміка цін свідчить про зростання зацікавленості інвесторів. В результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, завдяки чому надходженнями до державного та місцевих бюджетів зростають», – розповів в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Львівській області Степан Ярмус.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення пройдуть на Львівщині у серпні цього року.

У результаті попередніх земельних аукціонів у січні, травні та червні 2015 року львівські землевпорядники продали право оренди на 16 земельних ділянок державної власності загальною площею 530,9 гектара. Цільове призначення – ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Термін оренди – 14 років, розмір річної плати становить 1,24 млн грн. За період оренди до бюджетів надійде понад 16 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук