Василь Іванчук - "Львів’янин року", Борис Возницький - "Почесний громадянин Львова"

10 травня 20092192

10 травня у день відзначення 753-ї річниці заснування Львова відбулася урочиста сесія Львівської міської ради. Під час сесії відзначено львів’янина року, почесного громадянина міста Лева, шляхетну львівську родину, а також вручено державні нагороди.

Серед учасників урочистої сесії - заступник голови секретаріату Президента України Олександр Шлапак, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, міські голови Львова попередніх років, перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак, громадські діячі, депутати міськради. Привітання від Президента України Віктора Ющенка для львів’ян зачитав Олександр Шлапак.

"Ми не маємо жити лише минулими звершеннями. Події останніх років та місяців щораз частіше сталять питання - чи зможе Львів запропонувати нову модель розвитку? Так. Але це завдання за складністю можна порівняти із здобуттям незалежності", - зазначив у своєму вітальному слові до львів’ян міський голова Андрій Садовий.

Андрій Садовий вручив почесну відзнаку "Львів’янин року" за видатні спортивні досягнення, що сприяли підняттю престижу Львова на державному та міжнародному рівнях міжнародному гросмейстеру з шахів, чемпіону Європи та шахових Олімпіад Василю Іванчуку.

Відзнакою "Почесний громадянин Львова" за визначний внесок у національне відродження України, багаторічну подвижницьку діяльність на ниві збереження та популяризації духовної спадщини українського народу, особисті заслуги у розвитку музейної справи у Львові нагороджено директора Львівської галереї мистецтв, Героя України, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого працівника культури України, члена-кореспондента Академії мистецтв України, голову ради директорів музеїв Львова Бориса Возницького.

Шляхетною львівською родиною визнано цього року родину Слободянів за вагомий внесок кількох поколінь цієї родини у розвиток духовного і культурного середовища Галичини, збереження та поширення високих моральних цінностей у суспільстві, розвиток науки і мистецтва.

Також міський голова вручив ключі від чотирикімнатної квартири багатодітній львівській сім’ї Афанасьєвих, яка має 10 дітей і святкує сьогодні срібне весілля.

Після завершення урочистої сесії відбулося підняття національного прапора на вежі львівської Ратуші, після якого пройшла екуменічна молитва за Львів за участі представників шести релігійних конфесій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук