Ватикан запровадив нові правила визнання чудес

СвітРоман Ганкевич, 24 вересня 20165130
Ватикан запровадив нові правила визнання чудес
фото Reuters
Ватикан запровадив нові правила визнання чудес

Католицька церква оголосила про зміну процедури визнання чудес. Новими нормами будуть керуватися члени спеціальної медичної комісії, яка постановляє, чи була певна подія дивом чи ні, повідомляє BBC.

Дива за правилами Ватикану необхідні для беатифікації (визнання людини блаженною). Кожна людина, визнана Ватиканом блаженною, повинна здійснити хоча б одне диво. Чудесами події визнає орган під назвою «Конгрегація у справах святих».

Як повідомляється, поправки до правил беатифікації були оприлюднені у п'ятницю, 23 вересня, в документі, затвердженому головою конгрегації - кардиналом Анджело Амато. Крім формальних та лінгвістичних поправок до старого тексту статуту новий документ вводить ще кілька правил.

По-перше, щоб поставити на порядок денний комісії питання про божественну участь у певній події, відтепер потрібні голоси двох третин членів конгрегації. Раніше ця планка була нижчою.

По-друге, відкинута один раз конгрегацією подія може аналізуватися повторно тільки тричі, для кожної переекзаменації вимагається кворум з дев'яти членів конгрегації.

Ще одне правило стосується компенсації вченим експертам, які в рамках рішення щодо кожної події повинні постановити, що вона не може бути пояснена сучасною наукою. Тепер компенсацію цим експертам можна виплачувати виключно банківськими трансферами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук