Важко проводити реформи, коли за закони не голосують, – Аваков

Суспільство28 березня 20161471

«Народний фронт» пропонує зміни в складі уряду, нову програму дій Кабміну, проте все це немає підтримки в парламенті. Таку заяву зробив міністр внутрішніх справ, один з лідерів «Народного фронту» Арсен Аваков в інтерв'ю «Еспресо ТВ».

«Дуже важко проводити реформи, коли за закони не голосують. Дуже важко проводити реформи, коли тебе постійно атакує громадська думка, і всякому ресурсу є межа», – наголосив голова МВС.

Він зазначив, що нині сформувалася стійка думка, що, змінивши склад уряду, можна вирішити якісь серйозні проблеми.

«Насправді, можливо, слід змінити склад уряду, але потрібно визнати світогляд цього часу, філософію реформ, які необхідно провести», – розповів політик.

«Нам треба зрозуміти, що у нас не буде легкого року. Ні цього, ні наступного. Але якщо ми хочемо бачити майбутнє – красивим, ясним, зрозумілим, і жити щасливими, багатими людьми в гарній країні, то нам потрібно зціпити зуби і дещо ще зробити. Не дуже популярне», – наголосив Аваков.

Він також додав, що уряд, який проводить реформи, завжди непопулярний.

«Я не знаю жодного уряду, який робив би реформи і був популярним. Я не знаю жодного відомого реформатора, який мав би підтримку в своїй країні. Починаючи від Черчілля і закінчуючи Бальцеровичем і багатьма тими фахівцями, які до нас приїжджають», – зазначив Аваков.

«Адже що нам потрібно? Завдання не в тому, щоб сподобатися людям. А в тому, щоб продовжувати робити потрібні речі, хоча вони дуже болючі», – резюмував він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук