Венеціанська комісія підтримала проект Закону «Про Конституційний суд України»

Комісія також привітала ініціативу конкурсного відбору суддів

Венеціанська комісія підтримала проект закону «Про Конституційний суд України». Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України Петра Порошенка.

«Комісія вітає конкурсний відбір суддів, складення суддями присяги безпосередньо перед Конституційним судом, встановлення часових меж для відбору і призначення суддів, звільнення суддів безпосередньо Конституційним судом, виключення норми щодо звільнення судді за порушення присяги, введення інституту конституційної скарги», - йдеться у рішенні комісії.

Також повідомляється, що законопроект внесений в Раду для імплементації змін до Конституції в частині правосуддя. Проектом пропонуються норми, що стосуються порядку організації і діяльності КСУ, статусу суддів Конституційного суду, встановлюються норми, що стосуються підстав та порядку звернення до Суду, процедури розгляду справ та виконання рішень Суду.

Венеціанська комісія підтримала проект закону "Про Конституційний суд України". Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України Петра Порошенка. "Комісія вітає конкурсний відбір суддів, складення суддями присяги безпосередньо перед Конституційним судом, встановлення часових меж для відбору і призначення суддів, звільнення суддів безпосередньо Конституційним судом, виключення норми щодо звільнення судді за порушення присяги", введення інституту конституційної скарги", - йдеться у рішенні комісії Також повідомляється, що законопроект внесений в Раду для імплементації змін до Конституції в частині правосуддя. Проектом пропонуються норми, що стосуються порядку організації і діяльності КСУ, статусу суддів Конституційного суду, встановлюються норми, що стосуються підстав та порядку звернення до Суду, процедури розгляду справ та виконання рішень Суду.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/venetsianskaya-komissiya-podderzhala-zakonoproekt-1481304591.html
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук