Венеціанська комісія проведе експертизу законопроекту про Конституційний суд України

СуспільствоЮлія Поліковська, 17 листопада 20161630
Венеціанська комісія проведе експертизу законопроекту про Конституційний суд України

Венеціанська комісія надасть висновок щодо проекту закону «Про Конституційний суд України», розробленого Радою з питань судової реформи. Про це повідомили у прес-службі президента України.

Після попереднього ознайомлення з текстом законопроекту, експерти комісії зустрілися з представниками робочої групи, яка розробляла законопроект.

«Комісія була серйозно залучена до роботи Конституційної Комісії під час розробки проекту змін до Конституції щодо правосуддя і ми вітаємо можливість обговорити проект Закону, який регулює діяльність Конституційного Суду», – зазначила на зустрічі почесний президент Венеціанської комісії Ганна Сухоцька.

Законопроект «Про Конституційний суд України», передбачає зміну структури, повноважень та процедури добору суддів Конституційного суду. На рівні профільного закону пропонується впровадити реалізацію додаткового механізму захисту прав і свобод громадян – інституту конституційної скарги, який полягає в тому, що особа може звернутися до КСУ із конституційною скаргою, якщо вважатиме, що застосований в остаточному судовому рішенні в її справі закон не відповідає Конституції України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук