Верховна Рада дозволила безкоштовно передавати державну власність у комунальну

Верховна Рада України прийняла закон, який підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі, про внесення змін до закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», який передбачає можливість безкоштовно передавати об'єкти державної власності комунальним підприємствам.

За відповідний законопроект (№2660) у четвер, 3 вересня, проголосували 228 народних депутатів (при 226 необхідних голосів) із 329 присутніх, передає УНІАН.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів  з Міністерством фінансів, Фондом державного майна та Мінекономрозвитку може прийняти рішення про безоплатну передачу окремих об'єктів державної власності в комунальну власність для використання органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами культури, спорту, охорони здоров'я, соціального забезпечення та дитячими оздоровчими таборами.

Також законопроект передбачає прийняття зобов'язання органами місцевого самоврядування використовувати передані в комунальну власність об'єкти за цільовим призначенням і не відчужувати їх у приватну власність.

Цей законопроект у першому читанні нардепи прийняли 4 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук