Верховна Рада надала всім військовослужбовцям та їхнім сім'ям пільгу на оплату путівок

СуспільствоОксана Руда, 3 листопада 20158410

3 листопада Верховна Рада України надала військовослужбовцям та членам їхніх сімей соціальну пільгу з оплати путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, незалежно від їхнього матеріального стану.

За закон «Про внесення змін до ст. 11 закону України про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» (№2972) загалом проголосували 234 народних депутати, інформує Інтерфакс.

Закон скасовує зі ст. 11 закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» положення, згідно з яким пільги з оплати путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України надаються військовослужбовцям та членам їхніх сімей за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на додаткову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Як наголошується в пояснювальній записці до закону, таким чином, право на отримання відповідної пільги тепер надається всім військовослужбовцям та членам їхніх сімей незалежно від їхнього матеріального стану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук