Верховна Рада посилила відповідальність за несплату аліментів

У вівторок, 3 липня, Верховна рада України підтримала проект закону щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

За відповідне рішення проголосувало 230 депутатів.

Згідно до оновленого закону, запроваджується автоматичний арешт коштів боржника. Також боржники частково втратять право контролювати виїзд дитини за кордон: опікун дитини з інвалідністю чи тяжко хворої дитини, зможе самостійно вирішувати питання щодо тимчасового виїзду дитини за межі України з метою її лікування, навчання або відпочинку.

Закон збільшує максимальний штраф для батьків дитини, яка скоїла злочин до 5,1 тис грн.Особам, які ухиляються від відбування адміністративного стягнення, закон передбачає арешт до 10 діб, а у разі злісного ухилення - кримінальну відповідальність та позбавлення волі до двох років.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, Петро Порошенко підписав зміни до законодавства, що передбачають посилення відповідальності за несплату аліментів. Зокрема боржникам зі сплати аліментів тепер тимчасово заборонятимуть у виїзді за кордон та керуванні автомобілями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук