Верховна Рада продовжила мораторій на перевірки бізнесу до кінця 2017 року

ЕкономікаЮлія Поліковська, 3 листопада 20166960
Верховна Рада продовжила мораторій на перевірки бізнесу до кінця 2017 року
У 2017 році в Україні продовжуватиме діяти мораторій на перевірки бізнесу

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, яким передбачено продовження мораторію на проведення перевірок бізнесу до 31 грудня 2017 року. «За» законопроект №3153 проголосувало 235 народних депутатів, повідомила «Економічна правда».

Згідно із документом, на законодавчому рівні впроваджується повне обмеження на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду до 31 грудня 2017 року, за винятком планових перевірок Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України в частині безпечності та якості харчових продуктів.

У той же час, позапланова перевірка може бути проведена тільки на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав. Таке звернення повинно бути розглянуте та погоджене Держслужбою з питань регуляторної політики (ДРС).

Також законодавчою ініціативою передбачена повна публічність механізму погодження ДРС та обов’язкова вимога до початку проведення заходів державного нагляду оприлюднювати на офіційному веб-сайті ДРС дозвіл на їх проведення.

Передбачається залишити також можливість проведення органами державного нагляду позапланових перевірок з дозволу Кабміну; за письмовою заявою суб’єкта господарювання до відповідного органу державного нагляду про здійснення заходу держнагляду за його бажанням; за рішенням суду.

Відповідно до закону, винятками для регулювання закону можуть бути тільки наступні органи: НКРЕКП, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, ДФС, Державна фінансова інспекція та її територіальні органи, Державна служба експортного контролю України, Державна інспекція ядерного регулювання України та її територіальні органи, Державна авіаслужба, НБУ, АМКУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук