Верховна Рада спростила оподаткування для сімейних фермерських господарств

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску. Відповідні зміни до Податкового кодексу прийняла Верховна Рада України сьогодні, 10 липня. За відповідний законопроект проголосувало 229 народних депутати України.

Зокрема, прийняті зміни встановлюють пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства і сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.

«Відтепер українські фермери та їхні сім’ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями та отримують низку переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес», – зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, коментуючи рішення парламенту.

Законопроект також встановлює мораторій на проведення контролюючими органами перевірок сімейних фермерських господарств до 2028 року. Крім цього, документ встановлює пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску такими фермерськими господарствами: вони зможуть сплачувати ЄСВ за рахунок коштів державного бюджету упродовж 10 років.

Зазначимо також, що на четверту групу платників єдиного податку не поширюються обмеження в частині об'ємів доходу або кількості найнятих працівників, як це передбачено для платників 1 і 2 груп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук