Верховна Рада поточного скликання ухвалила лише 11% зареєстрованих законопроектів

СуспільствоЮлія Поліковська, 29 листопада 20161690

Верховна Рада України VIII скликання приймає тільки 11% від усіх зареєстрованих законопроектів. Про це у вівторок, 29 листопада, заявив аналітик громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Неберикут, повідомив «РБК-Україна».

«Продуктивність діяльності парламенту складає зараз 11%, тобто фактично 11% всіх законопроектів, які заходять в парламент, стають законами», – заявив Неберикут.

За його словами, показник продуктивності Верховної Ради попереднього скликання був ще нижчим і становив 10%, тоді як народні депутати III і IV скликань ухвалювали до 20-30% від усіх зареєстрованих законодавчих ініціатив.

За два роки роботи Верховної Ради поточного скликання був прийнятий 81% законопроектів, поданих президентом і 29% проектів урядових законів. Однак серед зареєстрованих народними депутатами законопроектів вступили у силу вступив лише кожен 15-й.

«Коефіцієнт продуктивності однаково низький для всіх фракцій, незалежно від того, це коаліційні фракції, чи це фракції, які позиціонують себе, як опозиція», – прокоментував Неберикут.

За його словами, коефіцієнт продуктивності коливається від 3,5% для «Опозиційного блоку» до 13,8% для «Радикальної партії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук