Верховна Рада ухвалила рахувати один день в СІЗО за два дні у в’язниці

Закон підготувала Надія Савченко

СуспільствоЮлія Поліковська, 26 листопада 201513990
Верховна Рада ухвалила рахувати один день в СІЗО за два дні у в’язниці
Верховна Рада

26 листопада Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект авторства Надії Савченко, згідно з яким 1 день, проведений у слідчому ізоляторі попереднього тримання, в разі винесення звинувачувального вироку буде рахуватися як 2 дні ув’язнення.

Відповідний проект внесення змін до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання №3413 з техніко-юридичними правками підтримали 255 депутатів.

Зокрема, законом пропонується зарахування судом строку попереднього ув’язнення у разі засудження до позбавлення волі в межах того ж кримінального провадження, в рамках якого до особи було застосовано попереднє ув’язнення, проводиться з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

Також встановлюється порядок зарахування терміну попереднього ув’язнення у разі призначення судом іншого покарання, ніж позбавлення волі.

Наголошується, що в термін попереднього ув’язнення включається строк:

затримання особи без ухвали слідчого судді, суду;

затримання особи на підставі постанови слідчого судді, суду про дозвіл на затримання;

тримання особи під вартою як запобіжний захід, обраний суддею, судом як на стадії досудового розслідування, так і під час судового розгляду кримінального провадження;

перебування обвинуваченого у відповідному стаціонарному медичному закладі при проведенні судово-медичної або судово-психіатричної експертизи;

перебування особи, яка відбуває покарання в установах попереднього ув’язнення для проведення слідчих дій або участі в судовому розгляді кримінального провадження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук