Верховна Рада відхилила закон про скорочення робочого дня для вагітних

У сесійній залі забракло народних депутатів

Верховна Рада України не ухвалила у першому читанні законопроект, яким могли зобов’язати роботодавців скорочувати робочий день вагітним жінкам на одну годину без зменшення розміру зарплати.

За відповідний законопроект №7113 проголосувало менше половини депутатів. Голосів не вистачило також на те, щоб повернути законопроект на доопрацювання, інформує «Громадське».

Відповідно до пояснювальної записки, метою законопроекту є підвищення соціальних гарантій захисту вагітних жінок та забезпечення здорового материнства.

«Проектом пропонується в обов’язковому порядку скоротити на одну годину тривалість робочого дня для всіх без винятку працюючих жінок з часу, коли вони стали на облік по вагітності, зі збереженням середньої заробітної плати», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Під час обговорення законопроекту 28 травня народні депутати наголошували на недостатній кількості парламентарів у сесійній залі, оскільки значна частина з них наразі перебуває на округах або спілкується з журналістами, оскільки готується до майбутніх виборів, пише УНН.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук