Верховна Рада відхилила законопроект про зміну меж районів під час об’єднання громад

Верховна Рада у вівторок, 6 грудня, відхилила законопроект, який передбачає зміну меж районів при об’єднанні територіальних громад, які перебувають у межах різних районів.

Законопроект №4676 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються умов зміни меж районів у процесі добровільного об’єднання територіальних громад» на засіданні у вівторок у другому читанні підтримало всього 168 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Депутати тричі голосували за повернення законопроекту до розгляду, але ці голосування також були нерезультативними. Таким чином, згідно з регламентом роботи Верховної Ради, законопроект вважається відхиленим.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій зазначив з цього приводу, що таким чином депутати «зробили подарунок» до Дня місцевого самоврядування, який відзначатиметься 7 грудня, повідомив «Укрінформ».

За його словами, цей законопроект «давав змогу місцевим громадам самостійно вирішувати, як їм об’єднуватися, дає механізм їхнього об’єднання».

Законопроект пропонував ввести в законодавче поле України норму, згідно з якою якщо до складу об’єднаної територіальної громади увійшла територіальна громада (або кілька територіальних громад), розташована на території суміжного району, розширенню підлягають кордони району, на території якого знаходиться адміністративний центр створеної об’єднаної територіальної громади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук