Верховна Рада зняла бар'єри для експорту послуг IT-фахівців і фрілансерів

Українські експортери, IT-фахівці зможуть укладати договори з клієнтами за кордоном через e-mail або ж просто виставляючи рахунок

ЕкономікаЮлія Поліковська, 3 листопада 20167511
Верховна Рада зняла бар'єри для експорту послуг IT-фахівців і фрілансерів

Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг. Законопроект № 4496 у другому читанні і в цілому з запропонованими правками підтримали 270 народних депутатів, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Законопроект усуває штучні адміністративні бар’єри з перерахування в Україну валютної виручки експортерами послуг, повідомив перед голосуванням голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк.

«Проект закону сприятиме розвитку української IT-індустрії, креативних індустрій, всіх, хто надає інтелектуальні послуги, за рахунок ліквідації того штучного валютного контролю, який сьогодні не працює в цій сфері, і тільки створює регуляторні бар’єри», – сказав він.

З набуттям чинності цього закону можна буде укладати зовнішньоекономічні договори не тільки в письмовій, а й в електронній формі.

Рахунок (інвойс) стане первинним документом і може бути підписаний з допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

Крім цього, банкам буде заборонено вимагати переклад документів на українську мову, в разі якщо вони оформлені англійською.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук