Верховна Рада зобов'язала утримувати засуджених в найближчій до місця проживання колонії

СуспільствоАндрій Стець, 6 вересня 20162520

Верховна Рада зобов'язала Міністерство юстиції утримувати засуджених в колонії, яка розташована найближче до місця їхнього проживання чи місця постійного проживання їхніх родичів. Про це йдеться в законопроекті №2253а, який був прийнятий у вівторок, 6 вересня, 238 голосами народних депутатів, пише «РБК-Україна».

Згідно з ухвалою ВРУ, утримання засуджених в інших установах дозволяється у виняткових випадках з метою лікування; уникнення переповнення колонії, але не довше 6 місяців; забезпечення безпеки засуджених за обґрунтованим рішенням адміністрації установи.

У всіх цих випадках засуджені повинні утримуватися в наступному найближчому закладі відповідного рівня безпеки до місця їхнього проживання до засудження або місця постійного проживання їхніх родичів.

У випадку документально підтвердженої зміни місця проживання близьких родичів засудженого він повинен переводитися  до нового закладу відповідного рівня безпеки, найближчого до місця їхнього проживання.

Нагадаємо, в травні 2016 року уряд ліквідував Державну пенітенціарну службу і передав її повноваження Міністерству юстиції. Замість Пенітенціарної служби у складі Мін'юсту будуть створені три департаменти - з пробації, ресурсного забезпечення та режимний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук