Верховна Рада зобов’язана позбавити депутатського мандата сина Пшонки, – Томенко

СвітОльга Карабан, 14 червня 20143

На наступному пленарному тижні Верховна Рада України зобов’язана позбавити депутатського мандата сина колишнього генерального прокурора України, народного депутата Артема Пшонку.

Про це народний депутат Микола Томенко сказав, коментуючи інформацію про те, що Віктор Пшонка та його син Артем Пшонка є громадянами Росії, повідомили у прес-службі політика.

За його словами, Конституція України чітко передбачає умови, коли рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України приймається Верховною Радою України.

« У п. 4 ст. 81 зазначається, що повноваження народного депутата України припиняються достроково у разі припинення його громадянства або його виїзду на постійне проживання за межі України», – наголосив нардеп.

Томенко також нагадав, що він вже неодноразово заявляв про те, що діти керівників попереднього політичного режиму – Віктора Януковича, Миколи Азарова та Віктора Пшонки – повинні бути позбавлені депутатських мандатів, і ВР має дати право їх арештовувати за кримінальними справами, що проти них відкриті.

«Враховуючи, що Генеральна прокуратура досі не проявляє активності у цьому напрямку, але у ситуації з сином Пшонки (якщо ця інформація підтверджується), то громадянство Росії – достатньо необхідна умова для позбавлення його депутатського мандата вже на цій підставі, не чекаючи відповідного подання Генпрокуратури», – додав він.

Нагадаємо, у базі даних Європейського суду міститься інформація про всі прийняті до розгляду позови. Туди внесено, зокрема і дані про громадянство позивачів. У файлах Віктора Пшонки та його сина Артема, які подали позови з вимогою скасувати санкції Євросоюзу, в графі «громадянство» значиться: Russia (Росія).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук