Верховний суд скасував заборону Опозиційного блоку на Івано-Франківщині

Таким чином суд скасував попереднє рішення про заборону політичної сили на території області.

СуспільствоЮрій Братюк, 21 жовтня 20183490

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду визнав протиправним та скасував рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.04.2015 року про заборону на території області діяльності політичної партії «Опозиційний блок».

Про це повідомляє «Главком», посилаючись на постанову суду від 17 жовтня. 17 квітня 2015 року депутати Івано-Франківської облради проголосували за заборону на території області діяльності Комуністичної партії України, Партії регіонів, політичної партії «Опозиційний блок» та Партії розвитку України як таких, що суперечать національним інтересам та порушують права і свободи громадян України. Верховний суд вважає, що вирішення питання щодо заборони легалізації та діяльності певних політичних партій на території області не належить до компетенції обласної ради.

«Прийнявши оскаржуване рішення щодо заборони легалізації та діяльності політичної партії «Опозиційний блок» на території області, Івано-Франківська обласна рада вийшла за межі своєї компетенції та наданих Конституцією і законами України повноважень», - сказано у постанові суду. Постанова Верховного суду набирає законної сили з дати її прийняття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук