Верховний суд зупинив виконання рішень щодо банку «Михайлівський»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 6 травня 201712150
Верховний суд зупинив виконання рішень щодо банку «Михайлівський»
фото УНІАН
Єдиним законним кредитором за кредитами, наданими фізособам залишається банк «Михайлівський»

Верховний Суд України зупинив виконання судових рішень, які винесені не на користь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у справі про передачу фінансовій компанії «Плеяда» кредитного портфелю банку «Михайлівський». Про це повідомляє прес-служба Фонду.

«Зупинити виконання постанови Окружного адміністративного суду Києва від 10 серпня 2016 року, ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 29 вересня 2016 року, ухвали Вищого адміністративного суду України від 12 січня 2017 року до розгляду справи Верховним Судом України», - йдеться в Ухвалі ВСУ від 19 квітня.

Як наголошується, зупинені рішення судів були прийняті за позовом «Плеяди» до Фонду гарантування, уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в банку Юрія Ірклієнка, який визнав нікчемним договір факторингу, що був укладений між банком та фінансовою компанією 19 травня 2016 року. Згідно з ним кредитний портфель банку передавався «Плеяді».

«За таких обставин, Фонд гарантування повідомляє про те, що ТОВ «ФК «Фагор» та так звані «партнери» цієї фінансової установи безпідставно та протиправно стягували та продовжують стягувати грошові кошти з фізичних осіб – позичальників банку «Михайлівський» за раніше укладеними з банком кредитними договорами», - йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, єдиним законним кредитором за кредитами, наданими фізичним особам, був та залишається банк «Михайлівський». Тільки платежі на його користь направляються на погашення існуючої заборгованості фізичних осіб за кредитами.

Як відомо, 23 травня правління НБУ визнало банк «Михайлівський» неплатоспроможним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук