Під ТРК «Львів» відбувся пікет через планові скорочення журналістів

Під ТРК «Львів» відбувся пікет через планові скорочення журналістів
Учасники акції назвали це "спілкуванням", а не пікетом

У Львові 25 січня Львівське обласне державне телебачення пікетували близько 50 членів громадських організацій, пов'язаних з АТО. Причиною для акції стали нещодавні планові скорочення журналістів на ТРК «Львів» в межах реформи Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Пікетувати ТРК «Львів» зібрались члени різних громадських організацій, пов’язаних з АТО: зокрема, Спілка захисту учасників АТО та «Правий сектор». Зазначимо, що частина з них вчора, 24 січня, була присутня також на зустрічі з Андрієм Садовим стосовно виплати боргів працівникам заводу ЛАЗ.

За словами учасників, метою акції була зустріч із керівництвом каналу стосовно реформуванні ЛОДТРК на Суспільне телебачення. Як розповів ZAXID.NET учасник акції, голова «Правого сектору» Львівщини, Тарас Бобанич («Хаммер»), це був не пікет – а «спілкування», яке пройшло мирно. На місці акції була присутня озброєна поліція.

«До нас звернулися працівники, яким вручили повідомлення про те, що їх будуть скорочувати у зв'язку з переформатуванням роботи і в зв'язку з призначенням нової тимчасової виконувачки обов'язки менеджера філії пані Степанової. Ми поставили кілька питань Наталі Степановій, на які отримали відповідь, після чого розійшлися. Пікету не було, це було просто спілкування», - заявив Тарас Бобанич.

Фото Павла Паламарчука, ZAXID.NET

За словами Тараса Бобанича, Наталія Степанова погодилась провести прямий ефір, на який мають запросити представників громадських організацій та активістів. Під час цього прямого ефіру т.в.о. менеджера філії ПАТ НСТУ «Львівська регіональна дирекція» Наталія Степанова має відповісти на всі питання стосовно реформування обласного телебачення.

Нагадаємо, що на початку січня 215 співробітників ТРК «Львів» отримали листи про скорочення. Журналістів скоротили в межах реформи Національної суспільної телерадіокомпанії України. Попри те, що реформа відбувається планово, звільнення журналістів та закриття програм викликало велике обурення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук