Виборці у Львові зранку були менш активні, ніж у передмісті

СуспільствоІрина Ващишин, 25 жовтня 2015, 11:46 279 0

На виборчих дільницях у Львові станом на восьму годину ранку здебільшого було до десяти виборців. Дільниця на вулиці Личаківській поблизу Винниківського ринку налічує 221 виборця. Однак на момент відкриття проголосувати прийшло лише шестеро, розповіла голова дільниці Наталя Федак.

«Можливо, більший потік буде після служби в церкві, ближче до обіду. А поки що в нас спокійно. Немає жодних зауважень від спостерігачів. Щоправда, цього разу на дільниці у нас їх небагато. Нас попереджали також про можливі провокації. Найбільше застерігали щодо скриньок, щоб саме за ними ми найбільше пильнували», – додала голова виборчої дільниці.

Тим часом на декількох виборчих дільницях у Винниках ще до їх відкриття під дверима було по кілька десятків мешканців.

Свою активність одні пояснювали тим, що мають зранку термінові справи і тому хочуть спочатку проголосувати. Інші намагались після голосування встигнути на службу в церкві.

«Насправді, ми увесь попередній тиждень готувались до виборів. А з п’ятниці на суботу сиділи на дільниці цілу ніч, коли підраховували бюлетені. Тому в принципі сьогодні проблем в нас не було. І я думаю, що кожен вже визначився, за кого віддасть свій голос», – зазначила голова виборчої дільниці у Винниках на вулиці Ринок, 1 Олена Хомик.

«У нас на дільниці дуже багато спостерігачів – від різних партій і кандидатів, прийшли також наші місцеві депутати. Ми їх всіх розмістили одразу перед скриньками, щоб вони могли вільно за ними спостерігати», – додала Олена Хомик.

Що ж до виборців, вони в нинішніх нових правилах голосування, схоже, розібрались і труднощів із заповненням бюлетенів не мали.

«Де ставити позначки – я знаю. Які ж це складні правила? Я до школи ходив, тому розібрався», – запевнив виборець пан Михайло.

«Тут нічого такого складного немає, як на мене. Я подивився в інтернеті, як буде виглядати бюлетень. А вибір ще перед голосування для себе зробив на 90%», – поділився виборець Роман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук