У Львові змінили схему руху п'яти трамвайних маршрутів

Трамвайні маршрути №1, 7 та 9 курсують за новою схемою руху, №4 та 6 — мають незначні зміни руху

Трамвайні маршрути перестануть курсувати до залізничного вокзалу

Із понеділка, 13 травня, відбудуться зміни в напрямках руху трамвайних маршрутів № 1, 4, 6, 7 та 9. Для зручності і безпеки пасажирів біля Привокзального ринку облаштують тимчасові платформи. Як повідомили у прес-службі ЛМР, з 13 травня вступає в дію нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7. А саме:

Трамвайний маршрут №1 курсуватиме за схемою — Залізничний вокзал (до завершення ремонту на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде біля ТЦ «Скриня») — вул. Бандери — вул. Дорошенка — Погулянка, та у зворотному напрямку;

Трамвайний маршрут №9 курсуватиме за схемою — Залізничний вокзал (до завершення ремонту на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде біля ТЦ «Скриня») — вул. Вітовського — вул. Франка — вул. Хмельницького — вул. Замарстинівська — вул. Миколайчука.

Трамвайний маршрут №7 за схемою — вул. Татарбунарська — вул. Шевченка — вул. Підвальна — вул. Личаківська — вул. Пасічна, та у зворотному напрямку.

«У зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із Головного залізничного вокзалу перенесено до ТРЦ «Скриня». Також у зв’язку з тим, що триває ремонт на вул. Замарстинівській, трамвайний маршрут № 9 поки не має змоги курсувати до вул. Торф’яної, а буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Тож трамвайний маршрут №5 призупинить роботу до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській.

Також для зручності і безпеки пасажирів біля Привокзального ринку облаштують тимчасові платформи.

«Із 13 травня трамваї не курсуватимуть до Головного вокзалу, а поїдуть вулицею Городоцькою. Прийнято рішення облаштувати тимчасову трамвайну зупинку «Привокзальний ринок» на вул. Городоцькій, перед пішохідним переходом на третій смузі руху. Маємо встигнути до 13 травня облаштувати ці платформи. Вони заходитимуть на проїзну частину і дещо обмежуватимуть автомобільний рух, особливо — у напрямі до центру. Однак, там ширина проїзної частини — 8 м. Якщо ми забираємо 2 м на облаштування платформи, то автомобілям залишається дві смуги для проїзду по 3 м. Цього абсолютно достатньо для комфортного проїзду», — розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

За його словами, відновити трамвайний рух до Залізничного вокзалу планують до кінця цього року.

До слова, трамвайні маршрути №2, 3, 8 курсуватимуть без змін.

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» нагадує пасажирам, що для уникнення незручностей пов’язаних із зміною схеми руху, можна користуватися електронними абонементами, зокрема — на півтори години, день, 30 днів або 90 днів.

Маршрут

Як курсуватиме

№1

ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо)–Бандери–Дорошенка–Підвальна–Личаківська–Мечникова–Погулянка та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№2

Коновальця–Чупринки–Коперника–Дорошенка–Підвальна–Личаківська–Пасічна та у зворотному напрямку (Маршрут без змін)

№3

Княгині Ольги (Аквапарк)–Сахарова–Вітовського–Франка–площа Соборна та у зворотному напрямку(Маршрут без змін)

№4

Вернадського–Червоної Калини–Стуса–Вітовського–Київська–ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо) та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№5

ТИМЧАСОВО НЕ КУРСУВАТИМЕ, оскільки дублюватиме трамвайний маршрут № 9. Він відновить свою роботу за маршрутом вул. Миколайчука — вул. Коновальця після завершення ремонту вул. Замарстинівської

№6

Миколайчука–Промислова–Хмельницького–Городоцька–ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо) та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№7

Татарбунарська–Шевченка–Городоцька–Підвальна–Личаківська–Пасічна та у зворотному напрямку

№8

Вернадського–Червоної Калини–Стуса–Франка–площа Соборна та у зворотному напрямку (Маршрут без змін)

№9

ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо)–Київська–Вітовського–Франка–Підвальна–Хмельницького–Промислова–Миколайчука та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал), а після завершення ремонту вул. Замарстинівської трамвай курсуватиме до вул. Торф’яної)

Інформація про трамвайні маршрути прес-служби ЛМР

До слова, також із понеділка, 13 травня, за новим маршрутом курсуватимуть автобуси №47а.

Із новою схемою руху трамвайних маршрутів можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук