Від директора «Укрспирту» вимагають припинити розкрадання спиртзаводів на Львівщині

Збиток від розкрадань активісти оцінюють у кілька сотень мільйонів гривень на місяць за цінами чорного ринку

Вчора громадські активісти – члени ГО «Ідея нації» пікетували ДП «Укрспирт» з вимогою розслідувати та припинити системне розкрадання підакцизної продукції з ДП «Струтинський спиртзавод», а також інших спиртзаводів Львівської області.

Як повідомив голова ГО «Ідея нації» Остап Стахів, 4 лютого 2016 року в с. Струтин Золочівського району Львівської області місцеві активісти стали свідками розкрадання спирту, яке, як вдалося з'ясувати, відбувалося на підприємстві системно протягом тривалого часу.

Активісти заблокували автомобіль, який вивозив з ДП «Струтинський спиртзавод» 17 бочок спирту загальною вагою майже 4 тонни без супровідних документів. Члени «Ідеї Нації», які проїздили повз Струтин, втрутилися в події, організували громадський контроль з метою дотримання законності при виявленні розкрадання. У результаті автомобіль з «незаконним спиртом» був описаний працівниками поліції з участю свідків, опломбований і залишений на території Золочівського районного управління поліції. За фактом вивезення майже 4 тонн спирту з ДП «Струтинський спиртзавод» відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення/розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

В. о. директора «Укрспирту» Сергій Блескун запевнив пікетувальників у тому, що також зацікавлений в ефективному розслідуванні цього факту і що готовий у разі необхідності покарати керівництво Струтинського спиртзаводу аж до звільнення. Між тим, активісти мають намір і надалі здійснювати громадський контроль для того, щоб працівники поліції проводили незалежне і неупереджене розслідування у справі про розкрадання спирту з ДП «Струтинський спиртзавод».

Про серйозність намірів активістів свідчить той факт, що через день після виявлення факту нелегальних операцій з підакцизними товарами, вони звернулися до Генеральної Прокуратури України з заявою про скоєння кримінального злочину. У цій заяві є не тільки детально описаний епізод, що мав місце 4 лютого на ДП «Струтинський спиртзавод», але і вказано на можливість нелегального виготовлення, зберігання та збуту підакцизної продукції на Рава-Руському, Сторонибабському, Узловському, Гніздичівському і Воютицькому спиртзаводах. Збиток від розкрадань активісти оцінюють у кілька сотень мільйонів гривень на місяць за цінами чорного ринку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук