Відкриття Центру керування дорожнім рухом у Львові перенесли

Уляна Сенко, 16 серпня 201231343

Відкриття Центру адаптивного управління дорожнім рухом у Львові перенесли. Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На презентацію, яку раніше анонсували на 21 серпня, не зможе прибути представник компанії Swarco Traffic System.

За словами начальника управління транспорту Львівської міської ради, була запланована презентація першого етапу проекту. Світлофори вже розставлені, однак працюють лише у режимі фіксації, адже ще не проведено оптоволокно.

Нагадаємо, кредитна угода між ЄБРР і Львовом була укладена на 26 млн євро, за результатами проведеного тендеру, перемогу отримала компанія Swarco Traffic System, яка забезпечить регулювання належним чином дорожнього руху у Львові з наданням пріоритету громадському транспорту. Найперше, оновлення спрямовані на трамвайні маршрути №№2 і 6, які концентрують найбільшу кількість перехресть, що саме і виступає основним елементом покращення дорожнього руху. Суть роботи полягає в централізованому адаптивному керуванні руху на кожному з перехресть.

Зі слів представника компанії Swarco Traffic System Романа Кіндера, система управління дорожнім рухом, яка впроваджується у Львові, базується на основі адаптивного управління дорожнім рухом, а це означає, що на кожному перехресті за допомогою відеодетекторів, які встановлені в кожному з напрямків, контролер, який регулює перехрестя автоматично вибирає оптимальну сигнальну фазу, і вкорочує або збільшує тривалість тривання зеленого сигналу відповідно до ситуації і кількості транспортних засобів. «Безпосереднє підключення відбувається в двох видах - основному і резервному, тобто з оптоволоконного кабелю підземного типу прокладання і по стандарту МТС, безпровідного зв’язку», - додає Роман Кіндер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук