<

Відомий британський професор прочитає у Львові лекцію про міжнародне право і Крим

Професор права Філіп Сендс

24-26 лютого у Львові перебуватиме знаний у світі британський юрист та професор Університетського коледжу Лондона Філіп Сендс. У нашому місті науковець проведе дві відкриті лекції: 24 лютогоу Центрі міської історії Центрально-східної Європи Сендс розповідатиме про глобальну правову ситему, і яку роль у становленні відіграє Львів, а 26 лютого у Дзеркальній залі Львівського Національного Університету імені Івана Франка професор права прочитає лекцію на тему «Крим і міжнародне право», інформує Центр міської історії

У Центрі міської історії, професор, зокрема, говоритиме про виникнення та зміни глобальної правової системи у контексті Львова - місця, яке не обійшла стороною ні війна, ні геноцид, ні неодноразова зміна кордонів і державної приналежності.

Основною тезою відкритої лекції Сендса в університеті імені Івана Франка стане міжнародна криза та війна, що тривають в Україні, які, на думку професора, спонукають до осмислення й обговорення значення і наслідків того, що ми називаємо міжнародною системою, і однієї з ключових частин цієї системи – міжнародного права.

Філіп Сендс уже вчетверте завітає до нашого міста з тематичною лекцією. До цього він тричі за кілька останніх років відвідував Львів з метою дослідження та поширення інформації про відомих юристів - Герша Лаутерпахта, Рафаеля Лемкіна і Ганса Франка­, яких вважають творцями міжнародного права у його сучасному вигляді, і які були тісно пов’язані із Львівським університетом Івана Франка у 1919 -1939 роках (тоді Університет Яна Казимира).

24 лютого зустріч із Філіпом Сендсом у Центрі міської історії розпочнеться о 18:00. Лекція в Національному університеті Франка розпочнеться о 18:00, 26 лютого. Для реєстрації до участі у заході необхідно перейти за посиланням

Довідка

Філіп Сендс читає лекції з міжнародного публічного права, врегулювання міжнародних суперечок, а також законодавства з охорони навколишнього середовища та природних ресурсів.

Є одним із керівників Проекту з міжнародних судів і трибуналів у Лондонському та Нью-Йоркському університетах. Був спеціалістом-радником у комітеті з питань науки і технології Палати лордів британського парламенту. У 2011 р. уряд Сполученого Королівства призначив його членом Комісії з питань Білля про права.

Працював журналістом в інформагенствах BBC та CNN. Відомий також завдяки книзі «Світ беззаконня» (Lawless World), у якій звинуватив Президента США Джорджа Буша молодшого і британського прем’єра Тоні Блера у змові щодо нападу на Ірак усупереч міжнародному праву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук